Dom

Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
 • OEM / ODM
  Usługa OEM
  Używamy zaawansowanych urządzeń i technologii do produkcji półek, aby zaspokoić potrzeby różnych rodzajów towarów.

  Jeśli możesz dostarczyć próbki, szczegółowe rysunki i szczegóły techniczne, możemy zaoferować usługę OEM.Historia obiecuje szczerą nadzieję, że zostaniesz Twoim najlepszym partnerem i szczerze za Twoje usługi!

  W przypadku niektórych produktów specjalnych, jeśli istnieje pewne zapotrzebowanie, klient zapewnia pełny zestaw rysunków i szczegółów technicznych, możemy być całkowicie dostosowani do wymagań klienta dotyczących produkcji, zanim pomożemy klientom przetworzyć zdjęcia referencyjne produktów.
 • R & D
  Centrum B + R

  NOVA przywiązywała dużą wagę do innowacji technologicznych od momentu powstania, na podstawie wprowadzania i przyswajania krajowych i zagranicznych zaawansowanych technologii logistycznych, kontynuując ulepszanie i opracowywanie nowych produktów, utrzymuje wiodącą pozycję technologiczną w dziedzinie regałów.

   

  Najwyższym celem NOVA jest bycie pierwszymi, światowej klasy integratorami systemów logistycznych w Chinach, co jest pierwszym sukcesem transformacji automatycznego systemu logistycznego w krajowym przedsiębiorstwie regałowym, w pełni zaangażowanym w badania i rozwój systemu automatycznej logistyki, planowanie, projektowanie, produkcję, montaż, usługi rozruchowe i konsultingowe.

   

  Na początku 2005 roku NOVA podjęła się realizacji projektu - zautomatyzowanego systemu magazynowego Dalian Ailisi'ouyama, który jest największym składem magazynowym, a system działa stabilnie od 10 lat.

   

  NOVA zautomatyzowała magazyn szablonów magazynowych w Nanjing, w którym testowano automatyczny system magazynowy WCS i WMS, a także służy do wyświetlania i użytkowania;Posiadamy również kompleksowe centrum testowe regałów do testowania obciążenia palety, wytrzymałości i jakości powierzchni, ale możemy również przeprowadzić dokładną analizę stabilności marki i nośności sejsmicznej metodą elementów skończonych.

   

  NOVA posiada Miejskie Centrum Badań i Rozwoju Technicznego Nanjing (zwane także NanjingIntelligent Logistics Technology Exhibition Centre, pierwsze krajowe centrum wystawiennicze technologii logistycznej) z ponad 100 personelem badawczo-rozwojowym i personelem inżynieryjnym, obejmuje mechanikę, elektryczność, oprogramowanie itp. Z silnymi badaniami w zakresie inżynierii systemów logistycznych i możliwości rozwoju, projektowania i wdrażania.

  Po 10 latach rozwoju, NOVA posiada 70 patentów krajowych i oprogramowanie komputerowe w zakresie regałów, maszyn do układania w stosy, przenośników, wózków wahadłowych, sterowania i zarządzania magazynem, co stanowiło niekwestionowaną przewagę.

   

  Jednocześnie NOVA w pełni wykorzystała własne możliwości badawczo-rozwojowe, a także wspólne badania i rozwój z University College of Nanjing University, Southeast University, Transportation University, Shanxi University of science and technology i tak dalej.Zaletą jest komplementarność, a osiągnięte owocne wyniki. Badania i rozwój technologii nie mają końca, witalność i przewaga konkurencyjna NOVA to zaawansowana technologia, będziemy szli dalej jak zawsze.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jerry

Tel: 025-86106531

Faks: 86-25-51873970

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

KONTAKT

Adres: 9 piętro, budynek 1, Zijinxivheng Center, nr 118, Olympic St, Nanjing

Adres fabryczne:No.8 Boqiao St, Bingjiang Development Zone, Jiangning, Nanjing