Dom ProduktyWielopoziomowy regał typu mezzanine

Wielopoziomowy regał z antresolą marki NOVA do dużego wykorzystania przestrzeni / regulowane metalowe półki

Wielopoziomowy regał z antresolą marki NOVA do dużego wykorzystania przestrzeni / regulowane metalowe półki

  • NOVA Brand High Space Utilization Multi Tier Mezzanine Rack / Adjustable Metal Shelving
 • NOVA Brand High Space Utilization Multi Tier Mezzanine Rack / Adjustable Metal Shelving

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Chiny
  Nazwa handlowa: NOVA
  Orzecznictwo: ISO9001; ISO14001; CE
  Numer modelu: NH

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Negocjować
  Cena: Negotiable
  Szczegóły pakowania: Standardowy pakiet eksportowy
  Czas dostawy: 15 do 20 dni
  Możliwość Supply: 8000 ton miesięcznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Imię: Wielopoziomowy regał z antresolą marki NOVA do dużego wykorzystania przestrzeni / regulowane metalow Certyfikat: ISO9001; ISO 9001; ISO14001; ISO14001; CE CE
  Podanie: Magazyn Wykończeniowy: Powłoka energetyczna
  Surowiec: Q235B break: Nova
  Ładowność: 1000kg / m2
  High Light:

  adjustable metal shelving

  ,

  multi tier racking system

  Zastosowanie magazynowe Wielopoziomowy regał typu mezzanine marki Jiangsu NOVA

  Plik regały magazynowe na antresoli / antresola jest samonośną platformą o konstrukcji stalowej, po której można chodzić, po której można czasami wjechać.Tworzy dodatkową powierzchnię magazynową w istniejącym magazynie. Jego pionowa konstrukcja zwykle przyjmuje kwadratową stalową lub okrągłą rurę, dźwigar i belkę drugorzędną na ogół są wykonane ze stali o profilu H, silnej nośności, dobrej integralności, dobrej jednorodności łożyska, wysokiej precyzji, gładkiej powierzchni. Wielopoziomowe regały biurowe Mezzanine odpowiednie do wysokich magazyn, lekkie przedmioty, dostęp ręczny, wiele odmian, duże ilości, również odpowiednie do reform technicznych starego magazynu, mogą poprawić wykorzystanie powierzchni magazynowej.

   

  Dzięki zastosowaniu wielowarstwowych regałów półkowych, ten regał typu mezzanine zwiększa stopień wykorzystania przestrzeni w magazynie i nadaje się do przechowywania niewielkich ilości towarów o wielu kategoriach, które wymagają ręcznej kompletacji.

  jego dolna półka oprócz magazynowania materiałów służy również do podparcia belki nośnej nadbudówki i może być projektowana ze schodami, poręczą, windą i innymi akcesoriami.

  Przystosowana do stanu wysokiego magazynu, lekkich towarów, dostępu ręcznego i dużej pojemności magazynowej, regał antresolowy oznacza remont techniczny tradycyjnego magazynu i poprawia wykorzystanie przestrzeni.

  Im mniejsza rozpiętość dolnej belki nośnej, tym niższe będą opłaty konstrukcyjne
   

  Platforma mezzanine nazywana jest również platformą roboczą.Platforma wykonana ze stali, zwykle składa się z belek, kolumn, płyt i innych elementów, które są wykonane ze stali i płyt stalowych.Każda część jest połączona spawem, śrubą lub nitem.Stalowa antresola, szeroko stosowana w przemyśle, pomaga nadać wysokiemu sufitowi bardziej osobisty i mniej rozległy charakter, a także może stworzyć dodatkową przestrzeń na podłodze.

   

  Charakterystyka

  1.Może zwiększyć półki na poddaszu o wysokości półki, pełne wykorzystanie wysokości magazynu, lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej.
  2.System regałów półkowych na półkach magazynowych dedykowany do układania podłóg stalowa blacha węzłowa, nośność, dobra integralność, jednorodność warstwy nośnej, gładka powierzchnia, łatwe do zablokowania i inne cechy.
  3.Magazynowy system regałów półkowych na antresoli pełne uwzględnienie przyjaznej dla użytkownika logistyki, estetyki projektu, konstrukcji i hojności, łatwy montaż i demontaż, zgodnie z gruntem, elastyczny projekt.
  4.Zgodnie z różnymi niestandardowymi instalacjami podłogowymi, można je łatwo zmontować na miejscu, bez spawania.Półki na poddaszu do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.
  5.Opcjonalnie na parterze wózki widłowe, podnośniki hydrauliczne, windy towarowe itp. Ładunek, transport ładunków jest zwykle tą samą warstwą przy użyciu małego kompletnego wózka.

   

  § Informacje o produktach

  1. Platforma magazynowa regałów paletowych na poziomie przemysłowym System regałów antresolowych Podłoga ze schodami jest szeroko stosowana w wysokich magazynach, małych towarach, dostępie ręcznym, dostępie do większej ilości w danych okolicznościach, od niewielkiego wykorzystania przestrzeni.Zapisz obszar Skarbu.W szczególności dotyczy części samochodowych, elektroniki, przemysłu lekkiego, odzieży i innych przedsiębiorstw związanych z konserwacją produktów.

  2. Platforma magazynowa regałów paletowych na poziomie przemysłowym System regałów z antresolą Podłoga ze schodami użyj półek o średniej półce lub użyj ciężkich półek oraz podłogi jako głównego panelu podtrzymującego (w oparciu o całkowitą wagę regału ujemnego w celu określenia rodzaju półki), W wyglądzie płyt stosuje się zwykle drewnianą lub walcowaną na zimno blachę węzłową i tym podobne.

   

  Cechy:

  1. Nasz regał typu mezzanine jest skonfigurowany z grubych belek, zapewniając długą żywotność.

  2. Może być zaprojektowany w 6 warstwach o maksymalnej wysokości 17 metrów.

  Oprócz części ogólnych, ten wielopoziomowy regał jest również wyposażony w niektóre samodzielnie opracowane części, takie jak duża podwójna belka skrzynkowa C, boczna stała poręcz itp.

  4. Montaż i demontaż stojaka na poddasze jest wygodny bez wiercenia na zewnątrz.Co więcej, boczna stała poręcz nie jest łatwa do wstrząśnięcia.

  5. Indywidualne rozwiązania mogą być zaprojektowane tak, aby spełnić Twoje specjalne wymagania.

   

  Specyfikacja systemu regałów podłogowych na antresoli magazynu:

  1. Materiał: Wysokiej jakości stal kartonowa marki Baosteel.
  2. Długość: 1,5-3,3 m, szerokość: 0,5-1,5 m, wysokość: 2-6 m;
  3. Ładowność: 300 kg-500 kg / metr kwadratowy stalowej podłogi;
  4. ISO i BV;Rozsądna cena, wysoka jakość i obsługa;

  5. Wysoki wskaźnik magazynowania przestrzeni, zapewnia pełne wykorzystanie przestrzeni;

  6. Standardowe wykończenie to farba proszkowa epoksydowa.

  7. Warstwa: może być zaprojektowana jako jedna warstwa lub wiele warstw w zależności od rzeczywistej sytuacji systemu regałów stalowych platform magazynowych z podłogą.

  Wielopoziomowy regał z antresolą marki NOVA do dużego wykorzystania przestrzeni / regulowane metalowe półki 0Wielopoziomowy regał z antresolą marki NOVA do dużego wykorzystania przestrzeni / regulowane metalowe półki 1

  Szczegóły kontaktu
  Jiangsu NOVA Intelligent Logistics Equipment Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: sales

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty

  KONTAKT

  Adres: 9 piętro, budynek 1, Zijinxivheng Center, nr 118, Olympic St, Nanjing

  Adres fabryczne:No.8 Boqiao St, Bingjiang Development Zone, Jiangning, Nanjing